Haber

Saldırıya Uğrayan Kadın Kolundan Bıçaklandı

Kadına şiddet haberlerine ilginç bir örnek daha eklendi. Bu kez bir kadın bıçaklı saldırıya uğradı ve kolundan yaralandı. Fakat bu kez saldırıyı gerçekleştiren eski eş, eski erkek arkadaş ya da takıntılı bir aşık olmadı. Bu kez saldırıyı gerçekleştiren de yine bir kadın oldu.

Adıyaman’da gerçekleştiği açıklanan olayda, bir akaryakıt istasyonuna giren akli dengesi yerinde olmayan kadın, markette yer alan bir başka kadına saldırdı. Elinde yer alan meyve bıçağı ile kadına saldıran ve elindeki bıçağı kadının koluna saplayan saldırgan, kadının kolunda derin bir kesik oluşmasına neden oldu.

Akli Dengesinin Yerinde Olmadığı Öğrenildi

Saldırıyı gerçekleştiren kadının, saldırıyı neden gerçekleştirdiği de kısa süre sonra anlaşıldı. Öyle ki kadının akli dengesinin yerinde olmadığı ve saldırıyı bunun için gerçekleştirdiği, herhangi bir nedenin olmadığı ortaya çıktı.

G.A isimli mağdur kadın ise olayın ardından çevredeki vatandaşların yardımı ve çalışanların müdahalesiyle kurtarıldı. Genç kadının saldırı sonrasında yaralandığını gören çevredekiler hemen 112 Acil Sağlık ekiplerine başvurdu.

Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesiyle beraber kadının Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, çok kısa bir süre sonra saldırganı olay yerinin yakınlarında yakaladı. Yakalanan saldırgan göz altına alırken, genç kadının sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu