Haber

Sahte Diş Hekimi Kadını Taciz Etti

Aydın’da yaşanan bu olay Türkiye’deki cinsel suçların hangi boyutlara ulaştığını bir kez daha gözler önüne seriyor. İsminin Sait Örücü olduğu öğrenilen sahte diş hekimi, tedavi olmak için gelen hastasını taciz ettiği öğrenildi. 35 yaşındaki mağdur V.S, taciz edildiği iddiasıyla emniyete giderek şikayette bulundu. Yapılan şikayet neticesinde Sait Örücü gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahsın aynı zamanda gerçek bir dişçi olmadığı da ortaya çıktı.

Aydın ilinde sahte diş hekimi olduğu ortaya çıkan 59 yaşındaki Sait Örücü, tedavi olmak için gelen 35 yaşındaki V.S isimli kadını ilaçla uyutarak taciz etti. Tacize uğrayan kadın soluğu hemen karakolda aldı. V.S isimli kadının şikayeti üzerinde olay yerine giden polis ekipleri Sait Örücü’yü gözaltına aldı.

Olayı anlar anlamaz hemen karakola gitti

35 yaşındaki kadın sabah uyandığında dişinin ağrıdığını fark etti. Bunun üzerine Çine Şevketiye Mahallesi üzerinde bulunan diş hekimi muayenehanesine gitti. Evini aynı zamanda muayenehane olarak da kullanan Sait Örücü, tedavi olmak için gelen kadını ilaçla bayılttı.

Bayılan kadından yararlanmak isteyen Örücü bu esnada kadını taciz etmeye başladı. Kadın kendine gelmeye başlayınca durumu fark etti ve hemen evi terk etti. Evi hızlı bir şekilde terk eden kadın soluğu karakolda aldı. Polis ekipleri olay yerine gelerek Sait Örücü’yü gözaltına alındı. Yapılan soruşturmada Sait Örücü’nün gerçek diş hekimi olmadığı da ortaya çıktı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu