Haber

Safiye Cerit 3 Gündür Kayıp

Geçtiğimiz günlerde de gündemde yer tutan 57 yaşındaki kadının sır kaybı, ailesi başta olmak üzere birçok kişiyi meraklandırdı. Mersin’de gerçekleşen olayda Mezitli ilçesinde ikamet eden 57 yaşındaki Safiyet Cerit’ten ailesi ve yakınları 3 gündür haber alamıyor. Sabah saatlerinden evden çıkıp bir daha da dönmeyen kadının ailesi merakla kendisinden gelecek bir haberi bekliyor. Mezitli’de oturan ve bir çocuk annesi olan 47 yaşındaki Safiye Cerit, 13 Ağustos 2019’da sabah dokuz otuz saatlerinde Ersun Sitesindeki evinden ayrıldı ve bir daha da kendisinden bir haber alınamadı. Ailesi ve sevenleri meraklı bekleyişlerini sürdürürken, kayıp kadının kardeşi de açıklamalarda bulundu.

Kameralar İncelendi

Safiye Cerit’in kardeşi Musa Erdoğdu tarafından yapılan açıklamada ablasından 3 gündür haber alınamadığını, bunun üzerinden polise haber verildiği ve sitenin güvenlik kameralarının incelendiği açıklandı. Aynı zamanda kardeşi tarafından yapılan açıklamada 57 yaşındaki kadının cep telefonu ve kimliğini de evden almadan çıktığı bildirildi. Verilen bilgilere göre yakın bir alışveriş merkezinden su ve yiyecek alıp Silifke merkez istikametine doğru ilerleyen kadının yolcu minibüsüne bindiği görülmüş. Silifke ve Mezitli arasında bir yolda minibüsten indiği düşünülen kadının ailesi ile herhangi bir sıkıntısı ya da sorunu olmadığına dikkat çekiliyor. Bu noktada kardeşi tarafından çok mutlu olduğu ifade edilen kadından 3 gündür haber alınamıyor olması da ailesini ve sevenlerini üzdüğü ifade ediliyor. Polisin konu ile ilgili soruşturması devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu