Magazin

Rihanna, Amazon Prime ile Anlaştı

Her yıl milyonlarca insanın büyük bir merak ve istekle beklediği Victoria Secret defilesi artık televizyon ekranlarından yayınlanmayacak. Bu haber sıcaklığını korurken Rihanna’nın Amazon Prime ile anlaştığı da açıklandı. Bundan sonraki süreçte Savage x Fenty iç çamaşırı defilesi yalnızca Amazon Prime’da izleyicilerle buluşacak.

Alınan bu kararlardan sonra milyonlarca kişi şaşkınlığını gizleyemedi. İnsanların severek takip ettiği defilenin ekranlardan kaldırılması pek çok kişiyi hayal kırıklığına uğratmış durumda.

Savage x Fenty defilesi hakkında açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Rihanna, tüm bu gelişmelerden dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getirdi. Ünlü isim defilenin bütün ayrıntılarıyla yayınlanacak olmasından dolayı ayrıca heyecanlı olduğunu da belirtti. İzleyicilere tarifi mümkün olmayan deneyimleri sunmak için heyecanlı olduğunu ifade eden Rihanna, insanlara seksi ve enerjik bir defile sunmak içinde sabırsız olduğunu dile getirdi.

200 ülkede birden gösterilecek

Klasik define konseptinden farklı bir şekilde insanlara sunulacak olan Savage x Fenty daha şimdiden insanları heyecanlandırmış durumda. Bu defilede müzikten sanata kadar pek çok alanda performansın sergileneceğinden de bahsedildi. New York Moda Haftası tarafından en çok merak edilen defilelerden birinin de Savage x Fenty olduğu öğrenildi. Adeta tüm dünya bu defileye kilitlenmiş durumda. Savage x Fenty defilesi tam 200 ülkede birden canlı yayınlanacak.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu