Moda

Reebok Tasarımlarını Yeniledi

Günümüzde birçok kişi tarafından sevilerek giyilen ve tercih edilen spor ayakkabı markalarından biri olan Reebok da 2019’un güz sezonu için tasarladığı yeni koleksiyonunu tanıttı. Son zamanların en büyük modası haline gelen 80’ler ve 90’lar modasından ilham alınan Reebok’un en çok sevilen koleksiyonlarından Aztrek ailesinin yeni üyeleri arasında tanıtılan iki model daha katıldı. Bu modeller serinin diğer tasarımlarına göre daha canlı renklerde hazırlandı. Buna göre tam 90’lar ruhunu yansıtan yeni koleksiyonlar ise dönemin ruhunu taşımak isteyenler için raflarda yerini alacak. Müşterilerin beğenisine sunulan bu iki yeni model ülkemizde de satışa sunulacak.

90’lar Ruhunu Taşıyor

90’lar ruhundan ilham alınan Aztrek ailesinin iki yeni üyesi olan yeni tasarımları özellikle Retro akımının takiplerini sevindirecek. Gösterişli bir taban, karışık ve canlı renkler, çapraz bağlar ile birçok kişinin gönlünü şimdiden fetheden yeni koleksiyon ayakkabıların tanıtımında ise dünyaca ünlü Cardi B ile iş birliği sağlandı. Tasarımın yeni yüzü olacak Cardi B, günümüz sneaker modasına 90’ların hareketli yaşamını taşıyacağa benziyor. Köşeli kalıpları ile her türlü spor aktivitesi için uygun rahat tasarımı, gösterişi ve canlı renkleri ile birlikte dinamik bir 90’lar temasını sunan Aztrek ’96 özellikle sunmuş olduğu cesur ve dinamik yüzü ile şimdiden birçok kişinin favorileri arasındaki yerini aldı. Ülkemizde de satışa çıkacak olan yeni 90’lar tasarımlı Aztrek’in yeni üyesi Double 699 TL’ye satılırken Aztrek ’96 ise 599 TL fiyata sahip olacak.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu