Televizyon

Rasim Öztekin’den Seksenler Paylaşımı

Uzun yıllar boyunca devam etmesine karşın, sürpriz bir şekilde final kararı alan Seksenler dizisi için sevindirici haber geçen aylarda geldi.

Geçtiğimiz aylarda yapılan paylaşımlar sonrasında dizinin yeni bölümleri için hazırlıkların başladığı ve yeni sezonun hazır olduğu belirtildi. Senaryosunun hazır olduğu açıklanan yeni sezon için detaylarda gelmeye devam ediyor. Bu kez dizi hakkında bilgiler Rasim Öztekin tarafından geldi. Seksenler’de aile babası karakteri Fehmi’yi canlandıran ünlü isim, çekimler başladıklarını ortaya koydu.

Rasim Öztekin’den İlgi Toplayan Paylaşım

Ünlü ismin Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sette olduğu görüldü. Setten yapılan paylaşım, çekimlerin başladığını da göstermiş oldu. Ünlü isim paylaşımında setten bir fotoğraf kullanırken, dizi hakkında yaptığı açıklamalarda ise “Ama yeni arkadaşlar olacak. Kaldığımız yerden devam ederek yeni bir Seksenler olacak. Sanıyorum seyirciyle buluşmamız oldukça hoş olacak” ifadelerine yer verdi.

Ünlü isim tarafından yapılan açıklama sonrasında çekimlerin başladığı da kesinleşmiş oldu. Her ne kadar çekimler başlamış olsa da dizinin yayına geçeceği tarih konusunda bir bilgi verilmedi. Yine TRT 1 ekranlarında seyircinin karşısına çıkması beklenen dizinin, ne zaman yayınlanacağı konusunda açıklamaları beklemek gerekecek.

Bunun yanında yeni oyuncu kadrosu için de henüz net açıklamalar yapılmadığını belirtelim. Muhtemelen eski oyuncuların devam ettiğini göreceğiz. Buna ek olarak yeni karakterler de gelecek.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu