Televizyon

Payitaht Abdülhamid için 4.Sezon Çekimleri Start Aldı

Es Film yapımcılığında ekranlara taşınan dönem dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid, başarılı geçen 3 sezonun ardından, yaz öncesinde sezon finali yapmış ve yaz arasına girmişti. 3 sezondur başarılı olan dizinin sürprizlerle sezon finaline girmesinin ardından yeni sezon heyecanla beklenmeye başladı.

Henüz Payitaht Abdülhamid 4.sezon için beklenen yayın tarihi açıklanmadı ancak bugün elde edilen bilgilere göre, dizi için start verildi. Yeni sezon için çekimlerin başladığı açıklandı. Yaz arası vermesinin ardından yeniden ekranlara dönmek için gün sayan dizinin çekimleriyle beraber sürpriz açıklamalarda yapıldı.

Payitaht Abdülhamid İddialı Bir Sezonla Geliyor!

4.sezonunda aynı iddiasını konuşturması beklenen dizinin, sürprizlerle beraber geleceği söyleniyor. Yeni sezon için çekimlerin başladığı ise başrol oyuncularından biri olan Bülent İnal’dan geldi. Ünlü isim sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, büyük bir heyecanla çekimlere başladıklarını açıkladı. Ünlü isim tarafından yapılan açıklamada yer alan ifadeler ise şöyle;

“Kıymetli Payitaht ailesi, hepinize sevgiler, selamlar… Yeni sezon çekimlerimiz başladı. Çok keyifli gidiyor. Yeni bir ekibimiz var. Yeni hikayemiz, çok güzel bir senaryomuz var. Bizim için de çok sürpriz hikayeler vardı içinde, eminim siz de çok seveceksiniz. Tabii ki yeni oyuncular katıldı aramıza. Çok iyi oyuncularımız var. İnşallah en kısa zamanda birlikte olacağız, kavuşacağız.”

Açıklamalarda da görüldüğü gibi dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Üstelik bu sezon yeni oyuncuların gelmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu