Televizyon

Onur Büyüktopçu ‘’Damat Bayıldı’’ İle Dönüyor

Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu’nun sivri dilli ve enerjik sunumuyla Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ‘’Damat Bayıldı’’ reyting rekoru kırmaya hazırlanıyor.

Yaptıkları yemeklerin en lezzetlisi olduğuna kesin gözle bakan 5 kaynananın karşısına yine onlar kadar kendilerinden emin 5 gelin çıkıyor! Birbirleriyle yarışacak olan kaynana ve gelinler kadar, olan bitenlerden habersiz 5 damat da seçimleriyle yarışmaya heyecan katacaklar. Kaynanalar ve gelinler… Bu yarışmada hem rakip hem de takımlar… Damatların seçimi günün kazananını, toplanan puanlar ise haftanın galibini belirleyecek. Kazanan aile tam altınların sahibi olacak!

Daha önce oynadığı diziler ve sunduğu Yemekteyiz programıyla Türkiye gündeminin üst sıralarında olan Onur Büyüktopçu’nun eşsiz ve heyecanlı sunumuyla Show TV’de yayınlanacak olan Damat Bayıldı isimli programda, yemekleri yapmak için zamanla yarışan yarışmacılara sorduğu sorularla tek döktürecek! Kaynanalar ve gelinler arasında denge kurmaya çalışırken, rekabet ortamının sıcak kalmasını sağlayacak ünlü sunucunun performansı televizyon izleyicileri tarafından şimdiden büyük merak konusu.

‘’Damat Bayıldı’’ Yakında… 

Damatlar eşlerinin yaptıkları yemekleri mi tercih edecekler yoksa annelerinin yaptıkları yemekleri mi?

Gelinlerin yetenekli ve hünerli parmakları mı galip gelecek yoksa kaynanaların yemek konusunda yıllara dayanan tecrübeleri mi? Hız kesmeyen temposu asla düşmeyecek çekişmeli yarışma “Damat Bayıldı”da kimi zaman gergin anlar yaşanacak kimi zamansa ekran başındakiler kahkaha krizlerine girecek!

Onur Büyüktopçu’nun sunacağı ‘’Damat Bayıldı’’ 26 Ağustos Pazartesi günü Show TV’de!

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu