Moda

Neslihan Doğrusöz Sakal Bıraktı

Moda programlarından hafızalarda yer edinen Neslihan Doğrusöz, imajını baştan aşağı değiştirerek sevenlerini şaşırttı. Doğrusöz kullanmış olduğu sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Yeni adını ve sakallı halini paylaşan ünlü isim birçok kişiyi şaşırtmayı başardı.

Moda programlarının vazgeçilmez isimlerinden olan Neslihan Doğrusöz, bu senenin başında ameliyatsız bir şekilde cinsiyet değiştirme operasyonu ile cinsiyetini değiştirdiğini sevenleriyle paylaşmıştı. Cinsiyetini değiştiren Doğrusöz, ameliyat olmadığını da belirtmişti. Birkaç gün önce sakal eklettiren ünlü isim son halini sosyal medya hesabından paylaştı.

Doğrusöz, vücudunun büyük bir bölümüne dövme yaptırdı ve giyim tarzını da baştan aşağı değiştirdi. Son olarak yüzüne sakal ve bıyık eklettirmesi de yapan Doğrusöz, arkadaşlarıyla birlikte Nişantaşı’nda gezerken objektiflere yakalandı.

 

İsmini Doruk olarak değiştirdi

Neslihan Doğrusöz birkaç ay önce Youtube üzerinde yayın yapan Sinan Çiçek’in programına katılarak samimi açıklamalarda bulunmuştu. Programa katılan ünlü isim, adını asla değiştirmeyeceğini ifade etmişti. Almış olduğu bu kararından vazgeçen Doğrusöz, sosyal medya hesabı üzerinden yeni adını da paylaştı.

Doğrusöz, ‘Benim adım Doruk’ şeklinde yaptığı paylaşımla şaşkınlık yarattı. Doğrusöz’ün bu paylaşımına ise binlerce yorum yapıldı. Eleştirenler kadar Doğrusöz’ü destekleyenlerde yorumlarda bulundu. Özellikle Merve Özbey’in emojili desteği dikkatlerden kaçmadı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Doğrusöz, halinden oldukça memnun olduğunu ve pişman olmadığını ifade etti.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu