Magazin

Muslera Ailesi Şampiyonluğu Kutluyor

Galatasaray’ın tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera, eşi Patricia Callero ve çocukları ile birlikte İstinye Park’ta alışveriş yaparken objektiflere yakalandı. Türkiye Süper Kupa final maçında Akhisar Belediyespor ile karşı karşıya gelen Galatasaray, maçtan galibiyetle ayrılmayı başardı. Maçta önemli kurtarışlar yapan Muslera, takımının kupayı kazanmasında en büyük etkenlerden biri oldu. Muslera’nın inanılmaz kurtarışları sayesinde Türkiye Süper Kupa’nın sahibi olan Galatasaray, bu galibiyeti hak eden bir oyun sergiledi.

Tecrübeli file bekçi Muslera, elde ettikleri bu galibiyetten sonra soluğu ailesinin yanında aldı. Ailesiyle beraber vakit geçirmeyi seven ve bunu her fırsatta dile getiren ünlü oyuncu, Akhisar maçının ardından da ailesiyle kutlama yaptı.

 

Muslera ve Ailesi İstinye Park’ta Görüntülendi

Galatasaray’ın kupayı kaldırmasından sonra Fernando Muslera, eşi ve çocuklarıyla beraber İstinye Park’a gitti. Burada bir süre alışveriş yapan aile daha sonra Zuma isimli restoranda geçerek yemek yedi. Yemek bitimi objektiflere yakalanan ünlü futbolcu, basın mensuplarının kendisine yöneltmiş olduğu soruları es geçti.

Restoran çıkışında basın mensupları tarafından görüntülenen Muslera ailesi, kendilerine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı. Daha sonra restorandan çıkan ünlü aile, araçlarının gelmesini bekledi. Bu esnada da çevredekilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Muslera, tebessüm edip bulunduğu yerden ayrıldı. Vale tarafından getirilen araçlarına binen Muslera ailesi hızla İstinye Park’tan uzaklaşmaya başladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu