Haber

Murat Yıldırım Yeni Diziyle Ekranlara Geliyor

Son yıllarda Kenan Işık’ın yoğun bakımda olması sebebiyle Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu yapan Murat Yıldırım yıllar sonra bir diziyle sevdikleriyle buluşacak. Murat Yıldırım’ın dizideki partnerinin Sinem Kobal olacağı söyleniyor. Bu dizinin Show Tv’de yayınlanacağı iddia ediliyor.

Dizi Bkm Yapımı Olacak

Bkm’nin yapacağı dizide ayrıntılar yavaş yavaş belli oluyor. En son 2016’da Meryem Uzerli’yle bir dizi projesinde yer alan Murat Yıldırım bu tarihten sonra Atv’de fenomen yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstleniyordu. Yine de sevenleri onu bir dizi projesinde görmek istiyordu ve o istek gerçek oluyor. Yeni sezonda Show Tv’de başlayacak Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın partneri de büyük olasılıkla Sinem Kobal olacak. Dizinin senaryonusu okuyup beğenen Sinem Kobal bu hafta içerisinde kararını verecek. Senaryosunu Yılmaz Şahin’in ele alacağı dizide yönetmen koltuğunda da en son Ege’nin Hamsi’si, Mehmetçik Kut’ül Amare gibi dizilerde yönetmenlik yapan Mustafa Şevki Doğan yer alacak.

Murat Yıldırım’ın dizi projesinden sonra Kim Milyoner Olmak İster’e devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Ayla filminde de oynayan Murat Yıldırım daha çok romantik komedi filmleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. En son Meryem Uzerli’yle oynadığı Gecenin Kraliçesi dizisi büyük ümitlerle yayınlanmış fakat istediği sonucu alamayarak yayından kaldırılmıştı. Bakalım Sinem Kobal ile oynayacağı Ramo dizisi tutarak onu dizi sektöründe daha çok görebilecek miyiz? Dizinin başlama tarihi henüz tam olarak bilinmiyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu