Magazin

Murat Boz ve Aslı Enver Bodrum’da

Magazin gündeminden düşmeyen çiftlerden biri olan Murat Boz ve Aslı Enver çifti, bu sefer aile ziyareti için gittikleri Bodrum’da kameralar yakalandı. Özellikle son zamanlarda bir küsüp bir barışmaları ile gündeme gelen çift ise bu sefer birlikte yakalandıkları objektiflere açıklamalarda bulunurken çiftin mutlu halleri de kameralardan kaçmadı. Ülkenin magazin gündemine de oturan haberleri ile birçok hayranının yakında takip ettiği çift ise Bodrum’a aile ziyareti yapmak için geldiklerini ifade etti. Çiftin mutluluğu hallerinden belli olurken kameralara açıklama yapan isim ise Aslı Enver oldu. Murat Boz ise sessiz kalmakla yetindi.

Aile Ziyareti İçin Bodrum’da

Özellikle birçok hayranının yakından takip ettiği ünlü çiftin bu yaz sonunda evlenecek olduğu haberleri geçtiğimiz günlerde magazin dünyasın sarmıştı. Bu iddia sonrası sessiz kalmayı seçen çift ise geçtiğimiz gün Bodrum’da objektiflere yakalandı. Evlilik konusu ile ilgili olarak hiçbir açıklama yapmayan çift sadece 2 günlük tatilde olduklarını açıkladı. Bu açıklama sonrası ise Murat Boz’un ailesinin ikamet ettiği Turgutreis’deki bir eve girerken görüntülendi. Murat Boz’un ailesi ile bir araya gelen çiftin gündeminde ise evlilik mi olduğu konusu merak uyandır. Çiftin mutlu halleri kameralardan kaçmazken, evlilik ile hiçbir soruyu da cevaplamayan çift tatilde olduklarını söylemek ile yetindi. Mutluluklarını göstererek objektiflere poz vererek ayrılan çift sonrasında ise Murat Boz’un ailesinin kaldığı eve doğru gitmek üzere magazin habercilerinin yanından ayrıldı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu