Moda

Moda ve Müzik Festivali Esti Geçti

Türkiye’nin de artık moda kültürünü yakından takip etmeye yönelik girişimleri artmakla birlikte festivallerin de sayısında bir artış görülüyor. Bu kapsamda moda severlerin de heyecanla beklediği etkinliklerden birine de yakın zamanda start verildi. Türkiye’de ilk kez dresscode olarak yapılan festival olan İstanbul Moda ve Müzik Festivali, moda severlere hitap ettiği kadar müzik severlerin de merakla beklediği etkinliklerden biri olarak biliniyordu.

Bu sezon gerçekleştirilen İstanbul Moda ve Müzik Festivali’nin teması ise The New Black olarak belirlendi. Buna göre moda ve müziğin iç içe geçtiği bir etkinlik olması beklenen festival KüçükÇiflik Park’ta, moda ve müzik severlerin katılımları ile gerçekleşti. Tema olarak da hem müziğin hem de modanın farklı alanlarından esintiler taşıyan festival kapsamında biletleri ise bir hafta öncesinden tükendi.

Sonraki Sezon Merakla Bekleniyor

Bu sezon The New Black teması ile daha çok karanlık ve estetik moda anlayışı ile onun tamamlayıcısı olan bir müzik esintisi ile sevenlerin karşısına çıkan festival 24 Ağustos’ta gerçekleşti. Hem dünyadan hem de ülkemizden yüzlerce katılımcının yer aldığı etkinlikte moda dünyasının güncelleri de ele alındı. Gaye Su Akyol başta olmak üzere Hey!Douglas ve Jamie S. Gibi sanatçıların da katılımı ile müzik severlerin de unutulmaz anlar yaşadığı etkinliğin bir sonraki sezon ayağı için birçok kişi şimdiden beklemeye başladı. Yeni etkinlik tarihinin ise ilerleyen zamanlarda açıklanması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu