Moda

MIU MIU2019 Sonbahar Kış Kreasyonu

Moda dünyasından isminden sıklıkla söz ettiren markalardan biri olan MIU MIU geçtiğimiz günlerde 2019 sonbahar ve kış tasarımlarının yer aldığı yeni tasarımlarının yer aldığı reklam filmi ile yeni kreasyonlarını görücüye çıkardı. Reklam kampanyasında göze ilk çarpanlar arasında özgürlük ruhu ve tatil özleminin yanı sıra yeni bir deneyim ve macera arayışı gibi temaların yer alması olarak ifade ediliyor. Kampanya kapsamında sabit ve hareketli olarak yansıtılan görüntüler ABD’nin Montana eyaletindeki PawsUp çiftliğinde çekildi.

Reklam filminde kırsalda özgün tasarımları ile maceracı ruhları ile dolaşa bu kadınlar oluşturmakta olup sınırların engel olamayacağı bir ortam resmedilmiştir. Cennet gibi bir ortamda markanın yeni tasarımları yer alırken kır manzarası, beyaz gökyüzü, engin ufuklar ve daha birçok faktör tasarımların büyük tamamlayıcısı olmuştur. Reklam filminde oynayan modeller arasında Hailey Rhode, AdultAkech ve Jean Campbell gibi isimler yer alırken birlikte MiuMiu kız kardeşlik ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Tabiata Dönen Yeni Tasarımlar

MiuMiu tarafından çeklilen yeni reklam filminde doğal ve sade bir yaklaşım ile tasarlanan parçalar dikkat çekmektedir. Çiçekli desenlerin yer aldığı elbiseler, etekler, bluzlar bu sene markanın öne çıkardığı tasarımlar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra siyah ve diğer renklerin uyumu da çok elegan bir şekilde ele alınmıştır. Kamuflajın içerisinde gizlenmiş renkler ve tasarımlar ise markanın bu sezon öne çıkardığı aykırı parçalar arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu