Haber

Mersin’de Kadın Öğretmen Denizde Boğuldu

Yazlık bölgelerden biri olan Mersin’in Bozyazı ilçesi, bu kez kötü bir haberle gündeme geldi. Yerel basına yansıyan haberlere göre tatil beldelerinden biri olan Bozyazı beldesinde emekli bir kadın öğretmen yaşamını yitirdi.

Serinlemek için denize girdiği öğrenilen yaşlı kadının, bir süre sonra boğulduğu anlaşıldı. Yaşlı kadın için durum hemen yetkililere bildirilmiş olsa da çabalar sonuç vermedi.

Yaşlı Kadın Denizde Boğuldu!

Açıklanan bilgilere göre olay Mersin’e bağlı Bozyazı ilçesinin Beyreli Mahallesi Kumtepe bölgesinde meydana geldi. Olayın yaşandığı mevkide yazlığı bulunduğu öğrenilen emekli öğretmen Mücahide Ertunç (75) serinlemek için sahile indi ve denize girdi.

Bir süre sahil kısmında yüzdüğü öğrenilen yaşlı kadının, bir süre sonra ise gözlerden uzaklaştığı ortaya çıktı. Uzunca bir süre kendisinden haber alınmayan yaşlı kadının cesedi su üstünde belirdi.

Suyun yüzeyinde bir kadın bedeni olduğunu fark eden vatandaşlar ise durumu hemen polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, denize girip hareketsiz duran kadını kıyıya çekti. Polis ekiplerinin kıyıya çıkardığı yaşlı kadının, olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi. Yaşlı kadının boğulduğunun anlaşılması üzerine yaşlı kadının hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Olayla ilgili savcılık tarafından yapılan incelemenin de sonuçlandığı açıklandı. Yaşlı kadının cansız bedeninin ise otopsi için hastaneye kaldırıldığı açıklandı. Ayrıca yaşlı kadının tatil için bölgede bulunan yazlıklarına geldiği öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu