Haber

Merdivenlerden Yuvarlanan Kadın Hayatını Kaybetti

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yaşayan yaşlı bir kadın, sabah saatlerinde evinde ağır yaralanmış olarak bulundu. Evinde yer alan merdivenlerden düştüğü öğrenilen yaşlı kadının kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Olay Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde meydana geldi. 81 yaşında olduğu öğrenilen yaşlı kadın, evinde yer alan 12 katlık merdivenden düştü. Sabah 08.00 sıralarında merdivenlerden düştüğü fark edilen yaşlı kadın için hemen sağlık ekiplerine haber verildi. Fakat yapılan müdahaleler ne yazık ki yeterli olmadı.

Hastanede Kurtarılamadığı Öğrenildi!

12 basamaklı merdivenden düşmesi sonucunda, başının arkasını basamaklara çarptığı öğrenilen yaşlı kadının yaralanması üzerinde doğrudan sağlık ekiplerine haber verildi. Adapazarı’nın Bileciler Mahallesinde yaşandığı belirtilen olayda, isminin Hanife Mısırlı olduğu öğrenilen yaşlı kadın için olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ise olay yerinde ilk müdahaleyi yaptığı açıklandı.

Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin hemen ardından hastaneye kaldırılan yaşlı kadının, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesine alındı. Durumunun oldukça ağır olduğu açıklanan Mısırlı’nın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatta tutulamayan kadının cenazesi ise morga kaldırıldı. Yaşlı kadının başına aldığı darbe nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu