Magazin

Melania Trump G7 Zirvesine Damga Vurdu

İklim değişikliği, ticaret, küresel güvenlik gibi konuların ele alındığı G7 zirvesi bu sene Fransa’da düzenleniyor. Fransa’da düzenlenen zirvenin baş konuklarından birisi ise ABD Başkanı Donald Trump oldu.

Siyasilerin ve basının büyük oranda ilgi gösterdiği ABD Başkanı Trump bir yana, zirvede eşine eşlik eden Melania Trump da magazin basınının gündemine oturdu. Öyle ki Melania Trump hem fiziği hem de tercih ettiği kıyafetlerle ilgi odağı olmayı başardı.

G7 Zirvesinde Eşini Yalnız Bırakması

Diğer liderlerin eşleriyle bir araya gelen 49 yaşındaki Melania Trump, üst kısmı beyaz olan alt kısmında optik illüzyonun bulunduğu kara yaka bir elbise tercih etti. Oldukça şık bulunan elbisesiyle beraber ilgi odağı olan Melania Trump, 2 bin 880 sterlin değerinde olan elbisesiyle övgüleri de toplamayı başardı.

Bir başka first Lady Brigitte Macron ile bir araya gelen Melania Trump, bir süre Macron ile plajda dolaşmayı tercih etti. Plajda yer alan sörfçülerle hatıra fotoğrafları da çektiren ikili, uzun sohbetlerinin ardından ayrılarak merkeze döndü. G7 zirvesinin gündem konularından biri olan Melania Trump’ın sıcak tavırlarının da dikkat çektiğini belirtelim.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu