Televizyon

Küçük Kadınlar Filmi Dikkat Çekti

İlk olarak 150 yıl önce yazılan bir romandan sinemaya ve daha sonra da tekrar diziye uyarlanan Küçük Kadınlar, zamanın eskitemediği yapımlar arasında yer alıyor. 2019 yılı için yeniden uyarlaması yapılacak olan popüler yapımda adeta oyuncu geçidi yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde de filmden ilk fragman yayınlanmış olup izleyen birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

Filmin ve kitabın bu kadar büyük bir ilgi çekmesinin sebebi ise dayanışma, masumiyet ve sevgiyi oldukça iyi anlatabilmesi ve bunu hem izleyiciye hem de okuyucuya yansıtabilmiş oluşu. Ünlü oyuncuların da oyunculukları ile dikkat çektiği film ilerleyen aylarda yeniden çekim versiyonu ile izleyicisi ile buluşacak.

26 Aralık’ta Vizyona Girecek

Bu yılın en çok konuşulan filmlerinden olan ve Amerikalı yazar Louisa May Alcott’ın 1868-69 yıllarından iki parça halinde kaleme aldığı Little Women romanının bu yılki versiyonu ile birlikte 8’inci uyarlaması olacak. Özellikle filmde Meryl Streep’ten Emma Whatson’a, geçtiğimiz yılın konuşula yeteneği Timothee Chalamet ve SoirseRonan’ın oyunculukları ile büyülediği filmin yönetmeni ise yine beğenilen bir isim olan Greta Gerwin.

Bu yılın şüphesiz en çok konuşulan yapımlarından biri olan Küçük Kadınlar ülkemizde ve dünyada aynı anda vizyona girecek olup filmin vizyon tarihi ise 26 Aralık 2019 olarak ifade edildi. Film Amerika’da iş savaş sonrasında hayatlarını sürdürmeye çalışan 4 kız kardeşin sevgi ve dayanışmasını anlatırken aynı zamanda dönemi zor şartlarını çarpıcı bir şekilde ele alıyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu