Moda

Koton Yeni Sezonda Şehirli Stilinde

Koton uzun yıllardır iş hayatının kilit parçalarını belirlemektedir. Koton’un 2019-2020 sonbahar- kış sezonunda şehir hayatının vazgeçilmez parçaları ve dinamik tasarımlar yer alıyor. Üstelik her vücut tipine uygun olarak hazırlanan farklı tasarımlar sayesinde şık ve çekici bir görünüm elde etmek de çok kolay. Bu sezona damga vuran renk ise kırmızı olarak belirlendi.

Yeni sezonda Koton’un tercihi şehirli kadının elegant ve zarif stilini ön plana çıkarmak oldu. Üstelik farklı tasarımları sayesinde her boya ve her vücut tipine uygun parçalar bulunan  koleksiyon herkes için uygun ve kullanılabilir durumda.

İki Farklı Konseptte Etkileyici Tasarımlar

Sonbahar-kış sezonu koleksiyonunda iki farklı konsept hakim olarak görülüyor. Bunlardan birinde Fransız Burjuvası’nın etkili tasarımları olan fırfırlar, balıkçı yakalar, ekoseler sıklıkla tercih edilmiştir. Bu koleksiyonun renk tonları da sıcak kahverengi, yeşil, haki, bordo ve bej tonlarının hakimdir. Bu tonlar çapraz kesim etekler, yumuşak örgü pantolonlar ile birleşerek şık ve etkili bir görünüm sunuyor.

Bir diğer konseptte ise Bohem Fransız stili ön plana çıkmaktadır. Bohem tarzın ana parçası olan pelerinler, bu sezonda sıklıkla karşımıza çıkacak ve pek çok kombin ile uyum içinde olacak. Bu koleksiyonda şehirli kadının sokak stili yansıtılmış olup bejden kahveye kadar geniş bir renk skalasındaki sonbahar renkleri tercih edilmiştir. Koton’un bu çok sevilecek yeni koleksiyonu şimdiden raflarda yerini almış bulunmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu