Sağlık

Korkulu Rüya Çatlaklarda Estetik Mucizesi

Kadınların özellikle fiziksel görünümlerine dikkat ettikleri bilinmekle birlikte bazı sorunlar ise neredeyse tüm kadınların korkulu rüyası haline gelmiş bulunuyor. Bunlardan biri de kadınlarda bazı bölgelerde görülen çatlaklar olarak ifade edilebilir. Fakat artık günümüzde kadınlar kadar erkeklerde de rastlanılan bu sorunda kalıcı bir çözüm bulmak mümkün müdür, uzmanlar bu sorunun cevabı olarak ise estetik mucizesini vurguluyor.

Birçok kadının korkulu rüyası haline gelen çatlaklar sadece rahatsız edici görünümü ile değil aynı zamanda psikolojik olarak da kadınları etkiliyor. Burada dünya genelinden de sonuçları birçok kişide olumlu olan estetik yöntemlerin, sorunun kalıcı çözümünde oldukça faydalı olduğunun altı çiziliyor. Türkiye’de de uygulanmaya başlayan yeni estetik yöntemler ile artık bu sorundan kalıcı olarak kurtulmak da mümkün.

Başarı Oranı Çok Yüksek

Kadınların, fiziksel görünümlerinde oldukça büyük bir sorun teşkil eden çatlaklar gerek genetik gerek hamilelik gerekse zayıflama ve diğer faktörlere bağlı olarak ortaya çıkıyor. Bu sorundan kurtulmak için ise yeni uygulanmaya başlayan estetik operasyonlar yardımı ile 1 ile 3 seans arasında yaklaşık yüzde seksen başarı oranı yakalanabiliyor.

Aynı zamanda sadece çatlakların giderilmesi değil aynı zamanda bölgesel olarak sıkılaşmayı da sağlayan bu yeni yöntemlerin ise klinik başarısı yüzde kırk olarak açıklanıyor. Özellikle bu noktada uzmanlar tarafından dikkat çekilen hususların başında operasyon sonrasında ise alkali beslenme ve destek ürünlerinin düzenli kullanımının da başarıyı arttıracağı açıklanıyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu