Haber

Kocası Tarafından Bıçaklanan Kadının Feryadı

Kırıkkale’de yaşayan ve eski kocası tarafından kızının önünde bıçaklanan kadın ölmeden önce olay yerinde ‘’Ölmek istemiyorum.’’ diye feryat ederken, kızının da ‘’Annem ölme lütfen’’ derken ki yalvarışı ve döktüğü gözyaşları olay yerindeki son görüntülerine yansırken, yürekleri yakıyor.

18 Ağustos 2019 Pazar günü Kırıkkale’nin Menderes Caddesi’nde 4 yıl önce boşanmış olan Fedai Baran (43) ile Emine Bulut (38) ve kızları F.B.B (10) bir kafede buluştuktan sonra Fedai Baran ile Emine Bulut arasında alınan ifadeye göre velayet nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi ile beraber eski koca Fedai Baran yanında bulunan bıçağı çıkararak, kızı F.B.B’ nin gözleri önünde eski eşini vücudunun farklı yerlerinden defalarca bıçakladı.

Emine Bulut kızının gözleri önünde kanlar içinde kalırken, eski eş Fedai Baran bir taksiye binerek olay yerinden kaçtı. Kafe görevlileri tarafından sağlık ekibi çağrılırken, yaralı anne Emine Bulut ve şok içerisindeki küçük kız F.B.B ambulans ile Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırıldı ama yapılan tüm müdahalelere rağmen Emine Bulut hayatını kaybetti.

Kırıkkale ilinin Bahşılı ilçesinde olay sonrası Fedai Baran gözaltına alındı ve mahkemece tutaklandı. Mahkemede ifade veren Fedai Baran, ‘’Kızımızın velayeti hakkında konuşuyorduk ve bana hakaret ettiği için sinirlendim ve her zaman yanımda olan bıçağımla olayı gerçekleştirdim.’’ şeklinde açıklama yaptı.

Annesinin Ölmemesi İçin Kızının Yalvarışı

Olayın hemen ardından yaşananlar ile ilgili Emine Bulut’ a ait görüntüler bulundu ve görüntülerde Emine Bulut’un ayakta durmakta zorlandığı görülürken, ‘’Ölmek İstemiyorum.’’ diyerek kızına bakarak feryat ettiği görülüyor. Kızı F.B.B ise annesinin başını tutarken ‘’Annem ölme lütfen’’ diyerek ağlaması ise görüntülere yansıdı. Ayrıca görüntülerde eski eş Fedai Baran’ın yaşanılan olay sonrası kafeden iki kişi tarafından çıkarıldığı da görülüyor.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu