Haber

Kızının Gözü Önüne Vurulan Kadın Hayatını Kaybetti

İstanbul Arnavutköy’de yaşanan kan donduran olayda, bir kadın hayatını kaybetti. Kadın cinayetlerinin artış gösterdiği şu günlerde benzer bir örnek yine İstanbul’dan geldi. Adının Tuğba Anlak olduğu öğrenilen bir kadın vahşice öldürüldü.

Olay Arnavutköy’de gerçekleşti. 31 Temmuz günü yaşanan olayda bir Tuğba Anlak, başından vuruldu. Genç kadını vuran ise eski kafesine gelen ve bir süre arkadaşlık kurduğu Murat Uslu oldu. Bir süre kafesine gelip giden adam ile arkadaşlık kuran genç kadının bir süre sonra kafeyi devrettiği ve yeni eve taşındığı açıklandı.

Genç Kadın Hayatını Kaybetti

6 yaşındaki kızıyla yaşayan genç kadın, kafesini devretmesinin ardından yeni bir eve taşınmıştı. Zanlı ise genç kadını yeni evini temizlerken yakaladı. Eve pencereden giren adam, önce genç kadını darp etmiş hemen arkasından ise genç kadını silahla vurmuştu.

Başından vurulan kadın, hemen hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Tedavi altına alınan kadın ne yazık ki hayatını kaybetti. 6 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde vurulan kadın, yaşam mücadelesini kaybetmiş oldu.

Olay sonrasında Murat Uslu’nun ise yakalanarak göz altına alındığı açıklandı. Yakalanan zanlının ne kadar ceza alacağı konusunda ise açıklamalar merakla bekleniyor. Genç kadının cenazesinin de yakınlarına teslim edildiğini belirtelim.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu