Gündem

Kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan sapık halk tarafından linç edildi

Komşusunun 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu düşünülen adam, kız çocuğunun yakınları tarafından dövülerek baygınlık geçirdi. Ardından gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Emrah E.’nin (33) evine gizlendiği görüldü.

HALK LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Günümüzde ne yazık ki sıkça duyulan bu haberler artık vatandaşların durdurulamaz bir sınırda olduğunu gösteriyor. Her geçen gün yeni bir kadın cinayeti veya cinsel istismar haberleri duyuyoruz. Bu durum özellikle bu duruma şahit olan insanların sınırını zorlamakta. Ancak verilen cezaların yeterli gelmediği gözlemleniyor. Bu olayların bu kadar fazla artmasına, cezaların az geldiğinden kaynaklandığı düşünülüyor. Her bu tür olayda gündeme gelen idam yasası, bu olayda da dile getirildi. Öfkeli vatandaşlar tekrardan idam istediklerini belirtti. Ancak idam yasasının çıkarılıp çıkarılmayacağı ile ilgili henüz yeni bir açıklama gelmedi.

Aynı zamanda 1 çocuğu olan Emrah E. öğleden sonra, aynı apartmanda oturduğu komşusunun kızı T.Ç.’ye tacizde bulundu. Olay apartman girişinde yaşandıktan sonra kız çocuğu koşarak olanları ailesine anlattı. Olanları duyan aile ve yakınlar öfkelerini dizginleyemeyip apartman girişine inerek Emrah E.’yi dövmeye başladı. Ancak Emrah E. öfkeli ailenin elinden bir şekilde kurtulmayı başararak evine gizlendi. Olayı görenler durumu polise bildirdi.

DAYAĞIN ETKİSİ İLE BAYGINLIK GEÇİRDİ

Daha polisler gelmeden öfkeli kalabalıktan kurtularak evine gizlenen adam polisler tarafından bulundu. Gözaltına alınacağı sırada baygınlık geçiren Emrah E. Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Yapılan sağlık kontrolünden sonra polisler tarafından sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Yapılan açıklamada soruşturmanın devam ettiği belirtildi. Ancak Emrah E.’nin suçlamaları reddettiği bilinmekte. Bu tür olayların yaşanmaması için daha caydırıcı yasaların gelmesi gerektiğinin görüşünde olan vatandaşların öfkesi her geçen gün artmakta.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu