Moda

Kış Sezonu Kreasyonu Şimdiden Hazır

Yazın sonuna yaklaştığımız şu günlerde moda evleri de hem sonbahar hem de kış sezonu kreasyonlarını paylaşmaya başladı. Özellikle bu sonbahar kış sezonunda moda olacak parçaların tanıtıldığı defilelerden derlenen kıyafetler bu sezonun vazgeçilmezleri arasına girecek. Tanıtılan parçalara arasında daha önce de moda olan leopar ve zebra desenli parçalar gündemde yer alıyor. Özellikle 2019 yılı defilelerinde birçok markanın bu karışık desenleri kullanarak aksesuar ve ayakkabı tanıttığı biliniyor. 2019 sonbahar kış modasına ait defilelerde yer eden bir başka parça ise kürkler oldu. Elbette canlı hayvan kürkleri artık geride kalsa da suni, renkli kürkler bu yılın en çok tercih edilen parçalarından biri olacak.

Kış Sezonunda Kat Kat Giyinilecek

Yazın son günlerinde, kış sezonuna ait kreasyonlar da yavaş yavaş tanıtılmaya başlandı. Bu parçalar arasında en çok dikkat çeken tarz ise kat kat giyinme modası oldu. Birçok ünlü marka parçalarını tanıtırken kat kat giyinen modeller üzerinden tanıtırken bu sezonda en çok göreceğimiz stillerden biri de bu olacak. Salaş ve rahat bir stilin öne çıkacağı kış sezonu için ise tanıtılan, birçok moda evinin kreasyonu içinde de yer alan logolu kıyafetler, tişörtler ve hatta aksesuarlar oldu. Özellikle dünyaca ünlü moda markaları bu yıl kış sezonunda büyük logoların kullanıldığı sweet ve kazakları görücüye çıkardı. Yeni sezon kıyafetlerinin ise güz döneminden itibaren satışa sunulması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu