Televizyon

Kardeş Çocukları 2.Sezon Çekimleri Başlıyor

Star TV’de yayınlanan sevilen dizilerden biri olarak karşımıza çıkan Kardeş Çocukları, başarılı bir ilk sezonun ardından sezon finaline girmişti. Her ne kadar uzun bir yayın hayatı olmamış olsa da ilk sezonunda başarı elde eden dizinin, sezon finalinin hemen sonrasında yeni sezon için hazırlıklarına başlandığı açıklanmıştı.

Kardeş Çocukları 2.sezon hazırlıkları ise tamamlandı. Yine Eylül ayında yayın hayatına başlaması beklenen dizinin, 2.sezonuna başlayacağı tarih verilmedi ancak çekimlerin ne zaman yapılacağı konusunda bilgiler verildi.

Kardeş Çocukları Çekimleri Başlıyor

Gold Filmin sahibi olarak tanıdığımız Faruk Turgut tarafından yapılan sosyal medya paylaşımı sonrasında Star TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan dizinin çekimlerinin başladığı da duyurulmuş oldu. Yapılan paylaşımda dizinin yeni sezonunun çekimlerinin 28 Ağustos tarihinde başladığı doğrulanmış oldu. Yeni sezonda da devam edecek olan dizide yer alan karakterlerin akıbeti ise merak konusu oldu.

Sezon sonunda Silahlı saldırıya uğramış olan Yıldırım karakterinin ve eşi tarafından zehirlenen Umay Karay karakterinin diziye devam edip etmeyeceği merakla beklenmeye başladı.  Dizinin yeni sezonunun Eylül ayında ekranlarda yer alacağını ekleyelim. Yeni sezonun ne kadar ilgi göreceği ise tartışılan başka bir konu.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu