Sağlık

Kalın Bacak Sorununu Yenen Ünlüler!

Doğuştan kalın bacaklara sahip olmak, çoğu kadın için gerçekten kötü şans! Spor salonunda saatlerce kendinizi ypratabilir, yediğiniz yemeklere sınır koyabilir ve tüm bunlara rağmen mini etek giymek için hala çok utangaç davranmak zorunda kalabilirsiniz! Tüm bu çabalarınıza rağmen, pasta ve börek yiyen bir arkadaşız sizin için neredeyse gezegendeki en güzel bacaklara sahiptir. İnce bacaklara sahip olmak, aslında sıkı bir diyet ve spor programıyla gerçekten kolay!

İşte, size ilham verici iki örnek:

Victoria Daineko

Son zamanlara kadar, bu ünlü şarkıcı hevesli bir sporcu değildi ancak formda kalmak ve sahnede fir bir görünüme ihtiyaç duyduğunu söyledi. Bununla birlikte, spor salonuna gitti. Victoria Daineko, artık bir eğitmen ve kickboks konusunda usta eğitici olarak özel derslere katılıyor.

Anfisa Chekhova da bir yıldan az bir sürede 30 kilogramı kaybeden TV sunucusu, iki yıldır sezgisel bir diyet uyguluyor. “Aldığım şeker, Agave şurubu veya Yer elması şurubu ile yer değiştirdi. Bunun haricinde sadece sabahları beslendiğim meyvelerden aldığım şekeri alıyorum. İçinde maya olan hiçbir şeyi asla yemiyorum, ekmek yemeyi çok özlediğim zamanlar mayasız ekmek yiyorum. Makarna menümde hala yer alıyor, çünkü tükettiğim makarna şeker içermiyor. Et, kümes hayvanları ve yumurtaları kolayca diyetimden çıkardım. Ben artık sadece balık eti yiyorum. Yağlı sosları asla yemem. Düşüncelerimi uyumlulaştırdığımda ve sadece zararlı şeyler yemek istemediğimi fark ettiğimde rahatça bacaklarımın ince görünümüne kavuştum. ”

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu