Haber

Kahramanmaraş’ta Hırsızlık Yapan 3 Kadın Yakalandı

Son günlerde hırsızlık olaylarında ciddi bir artış var. Son haber ise Kahramanmaraş’tan geldi. Üstelik bu kez hırsızlık suçundan yakalananlar kadınlar oldu. Polis ekipleri tarafından yapılan takip sonucunda yakalanan kadınlar, gözaltına alındı.

Olay Kahramanmaraş’ta yaşandı. Alınan bilgiye göre evlere hırsızlık için girdikleri ve birkaç evden değerli eşyaları çaldıkları öğrenilen 3 kadın için polis takip başlattı. Yapılan şikayetler sonrasında Kahramanmaraş’ta görevli olan polis ekipleri tarafından takip başlatıldı. Eşkale uyan 3 kadını yakalayan polis ekipler, hırsızlıkla suçlanan kadınları gözaltına aldı.

Ziynet Eşyalarını Çalmışlar

En büyüğünün 27 yaşında olduğu öğrenilen genç kadınların gözaltında ise suçlarını itiraf ettikleri açıklandı. Yakalanan kadınlar arasında yer alan Mercan K. isimli kadının suçunu itiraf ettiği ve genç kadının Osmaniye’de bir eve girdiklerini açıkladığı öğrenildi.

Eve girmek için plastik kart kullandıklarını açıklayan genç kadının, evden 10 bin TL değerinde ziynet eşyasını çaldıklarını da itiraf ettiği açıklandı. Para ve ziynet eşyalarını çevre illerde bozdurarak aralarında paylaştıklarını açıklayan genç kadın, ve arkadaşı Sibel K. ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden bir diğeri olan hamile kadının ise serbest bırakıldığı açıklandı.

Adliyeye sevk edilen her iki kadın için de işlemlerin devam ettiği de öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu