Yaşam

Kadınlar İçin İlişki İpuçları

Modern psikologlar, sevdiklerinizle çatışmalardan kaçınmak için birçok etkili yol önerir. Çığlık atmaya başlamak üzere olduğunuzu düşünüyorsanız, kendi kendinize 10’a kadar saymaya başlayın. Sadece derin bir nefes alın ve sayın.

Sonuç olarak, birkaç saniye içinde çatışmalara girmek istemezsiniz. “Klasik olanın kavgadan suçlu olduğunu” söyleyen bir klasik ifadesini hatırlayın. Ayrıca şu yönergeleri izleyin:

Kendinizi başka bir kişinin yerine koyduğunuzdan emin olun;

önce özür dileyin;

daha kibar sözler söyleyin;

Sevgili adama olan sevginizi düzenli olarak itiraf etmekten çekinmeyin.

Daha İyi Bir Ruh Hali İçin İpuçları

Bazı lezzetlerle periyodik olarak kendinizi şımartın, kendinize küçük hediyeler yapın (manikür, makyaj, alışveriş vb.);

Görünümünüzü denemekten korkmayın (saç stilinizi değiştirmek, sadece yeni bir kişiliğe dönüşmeyecek, aynı zamanda ahlaki memnuniyet elde edeceksiniz);

Övgüleri nasıl kabul edeceğinizi, cevaben teşekkür ettiğinizi söyleyin ve asla bir iltifata cevap olarak mazeret bulmaya çalışmayın, su tedavileri enerji verdiği ve ruh halinizi iyileştirdiği için düzenli olarak duş veya banyo yapın.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu