Moda

Kadınlar İçin Günlük Kıyafet Önerileri Açıklandı!

Her gün aynı şeyi giymek zorunda kalmak, yahut farklı farklı kıyafetleri giyiyor olsanız dahi kombinasyonlarınızdaki tek düzelik sebebiyle hergün aynı kıyafetleri giyiyormuşsunuz gibi hissetmek sizler için de artık fazlasıyla sıkıcı olmaya mı başladı? T-shirt ve kot çok rahat ancak, artık tek düze kıyafetler giymek istemiyor musunuz? Gelin, ünlülerden derlediğimiz çok temel dokunuşlarla, gerçekten tarz olmanın basit sırları, sıradan kıyafetlerde bile nasıl daha farklı görünebileceğiniz gibi konularda sizi baştan yarayacağına inandığımız makalemize göz atalım.

  • Aksesuar ve Süslemeler Kullanın

Eğer uygun takı ve aksesuarlar ile süslerseniz, sıradan bir gömlek bile sizi kalabalıkların arasında ön plana çıkartan bir silaha dönüşebilir. Doğru aksesuar ve takıları kullanarak kombinelerinizi zenginleştirebilirsiniz.

  • Parlak Dokunuşlardan Korkmayın!

Bir t-shirt ya da örme elbise üzerine ekleyeceğiniz parlak payetler, özellikle spor ayakkabılarla ya da diğer günlük ayakkabılarıyla bir araya geldiğinde rahat şıklık tarzı kombinasyonlar yaratmak için oldukça elverişli malzemelerdir.

  • Her Gün İçin Şık Bir Çanta Taşıyın

Şık bir çanta yürümek. Tişört ve kot pantolon ile giyin – bu günlük tarzınızı bir üst seviyeye taşıyacak.

  • Basit Bir Gölge

    ve Parlak Bir Renk Seçin

Çok çeşitli parlak renkler her zaman iyi bir izlenim bırakıyor. Değişen tonlarda bol elbiseler seçin ve nasıl havalı göründüğünüze şaşırın.

  • İlginç Denim Kıyafetler Giyin

Sadece geleneksel kotlar değil , aynı zamanda farklı bir tulum veya farklı kesimlere sahip kot pantolonlara sahip olmak gardroptan rahat ve şık giysi seçmeyi eğlenceli hale getirecek, kıyafet seçimi eskisi kadar sıkıcı olmayacaktır.

  • Şık Gözlükler Takın

İlginç bir güneş gözlüğü seçmek, zaten günlük tarzda şık giyinme başarısını sağlamanın yarısı. Her şeyden önce, toplumsal bir kural olarak iletişim kurduğumuz herkes mutlaka yüzümüze dikkat eder.

Topuklulardan Korkmayın

İlginç yüksek topuklu ayakkabılar, kot pantolon ve tişörtlerin en basit kombinasyonunu bile şık hale getirecektir.

 

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu