Haber

Kadın Yaya ile Taksici Arasında Tartışma

Taksim’de karşıdan karşıya geçmekte olan turist kadına ticari taksi çarptı. Çarpmanın etkisiyle yerde kalan kadın, taksi şoförüne tepki göstermeye başladı. Turist kadının kendisine tükürdüğünü beyan eden taksi şoförü ile kadın arasında tartışma çıktı. Turisti kalabalığın içinde darp eden taksici, polis tarafından gözaltına alındı.

İddialara göre Taksim’in en işlek yeri Taksim Meydanı’nda karşıdan karşıya geçmekte olan kadın turist Yasen T.’ye ticari taksi çarptı. Çarpmanın ardından yerden kalkan kadın, aracından inen şoföre tepkiler yağdırmaya başladı. Şoför de karşılık verince ortalık bir anda karıştı. Sözlü başlayan tartışmanın arkasına taksici İsrailli turiste saldırmaya başladı. Çevredeki vatandaşların ayırması üzerine son bulan tartışma ve kavga sonrası polis taksiciyi gözaltına aldı. Olay esnasında fenalaşan kadın turist sağlık kontrolünden geçirildi. İki tarafın da birbirinden şikayetçi olması üzerine her iki taraf da Taksim Polis Merkezi Amirliği’ne adli işlemlerin yapılabilmesi için götürüldü.

Turist Kadın Darp Edildi!

Olay esnasında yaşanan arbedeyi fark eden güven timleri olaya hemen müdahale ederek tarafları ayırdı. Şoförden şikayetçi olduğunu belirten turist kadının sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından, turist kadından da şikayetçi olan şoför Erkan K. De adli işlemler için karakola götürüldü. Polis olayın sebebinin bulunması amacıyla bölgedeki şehir polis kameralarını inceleme altına aldı. Olaydan çevredeki çocukların da etkilendiği, olay esnasında ağladığı görüldü.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu