Haber

Kadın Kavgasında Bir Yaralı

Bursa’da gerçekleşen olay duyanları şaşırttı. Tarla sulaması yüzünden birbirine giren komşu kadınların kavgasında bir ağır yaralı var. Duyanları şaşkına çeviren olay ise şu şekilde gelişti. Bursa İnegöl’de ikamet eden 57 yaşındaki Nazlı B. ve komşu kadının çocukları arasında gerçekleşen kavgada Nazlı B. başına aldığı çapa darbesi ile hastaneye kaldırıldı. Daha önce de aralarında sulama yüzünden anlaşmazlık yaşanan iki komşu kadının bu kavgası ise hastanede sın buldu. Taraflardan biri olan Nazlı B. kafasına aldığı darbe ile ağır yaralandı. Kadın hemen yakın devlet hastanesine kaldırıldı. Olayı gören komşular polis ve ambülans ekiplerine haber verdi.

Sulama Kavgası Hastanede Bitti

Bursa İnegöl’de gündemde yeni olan olay Maden Mahallesinde yaşadı. Anlatılana göre tarlasını sulamak için gelen Nazlı B. ile komşu tarlada sulama yapmakta olan 17 yaşındaki Gamze U. ve genç kızın erkek kardeşi 15 yaşındaki Serkan U. arasında gerçekleştir. Nazlı B.’nin komşu çocuklarından sulama borusu istemesi üzerinde komşu çocukları boruyu vermedi. Boruyu vermeyen komşu çocukları ile tartışmaya başlayan Nazlı B. arasındaki tartışma daha sonra büyüyerek kavgaya dönüştü. Anlatılana göre Gamze U.’nun elinde bulunan çapa ile Nazlı B.’ye defalarca vurduğu ifade edildi. Nazlı B.’nin olayın gerçekleştiği yere gelmesi sonucunda sinir geçiren akrabaları kadını otomobille İnegöl Devlet Hastanesi’ne tedavi edilmesi için götürdü. Yoğun bakımda hemen tedaviye alınan kadının hayati tehlikesi bulunduğu açıklandı. Jandarma soruşturma başlattı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu