Televizyon

Kadın Dizisi Büyük Başarısıyla Konuşuluyor!

2 sezondur FOX TV ekranlarında yerini alan kadın dizisi, ülkemizde sevilmekle kalmayıp başka ülkelerde de adını duyurmayı başardı. Kadın dizisinde yer alan başarılı oyunculara göz attığımızda ise Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor. 2 senedir ekranlarda yer alan Kadın dizisinin 3.cü sezonu da Eylül ayı itibariyle başlayacak. Dizinin hayranı olan kişilerde bir an önce başlaması için gün sayıyor.

Türk dizilerini yayınlamasıyla kendisini tanıtmış olan Nova kanalı, kadın dizisini ekranlara taşıyacak. Dizinin şu dönemde yalnızca ülkemizde değil İspanya’nın da gündeminde yer aldığını söylemek mümkün. Nova kanalı üzerinden de Türk dizimizin tanıtımının yapılacak olması, ülkemiz açısından büyük gelişmelerden biri denebilir.

Yurt Dışında da Tanıtılacak

Ülkemizde sevilen dizilerimizin yurt dışında da tanıtılacak olması büyük bir gelişme olarak ön plana çıkıyor. Çünkü yurt dışında ilgi görmesi, ülkemizin tanıtımının yapılması açısından yarar sağlayacaktır. İtalyan’ın Napoli kentine tatil için giden Can Yaman, büyük bir ilgiyle karşı karşıya kaldı. Kalmış olduğu otelin önünde kalabalık, Can Yaman’ı karşılayarak ilgisini göstermiş oldu. Kadın dizisinin başarılı bir çıkış yaşaması ve İspanya’da da adını duyurması, oyuncularında bu şehirlerde hayran kitlesini çoğaltmasına neden oluyor. Bu durum doğal olarak güzel ülkemizinde farklı ülkelerde tanıtımının yapılmasını sağlıyor. FOX TV ekranlarının sevilen kadın dizisi, Eylül ayı itibariyle yeniden dizi severlerle buluşacak.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu