Haber

Jessi Combs Hız Rekoru Kırmak İsterken Hayatını Kaybetti

4 teker üzerinde en hızlı kadın olarak ün salan Jessi Combs, talihsiz bir kaza sonrasında hayatını kaybetti. ABD’li yarışçı ve televizyon ünlüsü olarak bilinen Jessi Combs, hız rekoru kırmak istediği sırada beklenmedik bir kaza ile karşı karşıya kaldı.

Aslında her şey oldukça iyi başladı. Hız rekorlarına sahip olan ve 4 teker üzerinde en hızlı kadın lakabını olan Jessi Combs, yeni bir hız rekoru için hazırlıklarını tamamlamıştı. Genç kadın hız rekoru için yaptığı hazırlıklar sonrasında, özel olarak hazırlanan araca bindi.

Hız Rekoru Facia ile Bitti

Oregon eyaletinde Alvord Çölü’nde yapılacak olan hız denemesi için tüm önlemler alınmıştı. Araç içerisinde yer aldığı araç için de tüm önlemlerin alınmasına karşın Jessi Combs beklenmedik bir şekilde kaza yaptı. 640 km hızın üzerine çıkmak için uğraşan genç isim, beklenmedik kaza sonrasında olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Jessi Combs için yapılan tüm müdahaleler ise yetersiz kaldı. Talihsiz bir şekilde hız rekorunda kaza yapan kadın, hayatını kaybetti. Yapılan açıklamaya göre, ünlü ismin olay yerine hayatını kaybettiği ve hastanede yapılan canlandırma işleminin de yeterli olmadığı açıklandı. Ünlü ismin ölümü ise büyük üzüntü ile karşılandı.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu