Magazin

Jennifer Lopez Deri Modası Başlattı

Yaptıkları, giydikleri ve söyledikleri ile her zaman gündemde yer almayı başaran Jennifer Lopez, bu kez de başlattı moda akımı ile konuşuluyor. Birçok moda severin yakından takip ettiği sanatçı Sonbahar 2019 sezonu için deri akımını tekrar başlattı gibi görünüyor. Özellikle son zamanlarda kullandığı deri bereler ile dikkat çeken ünlü sanatçının izinden birçok kişi de deri bere akımını yaşatacak. Parisian stil olarak adlandırılan bu akımı sanatçı 2000 yılında Grammy Müzik ödüllerinde giydiği deri bere ile başlatmıştı.

Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde Hustler filmine ait bir etkinlikte kameralara yakalan Lopez, bu sonbahara da popüler olacak bir şapkayı giyerken görüntülendi. 13 Eylül’de vizyona girecek olan filmin başrolünde de oynana Lopez’e Cardi B gibi dünyaca ünlü sanatçılar da eşlik ediyor. Etkinliğin şüphesiz en iyi giyinen kadın kadını olan Lopez, aynı zamanda kırmızı halının da gözde ismiydi.

Fransız Şapka Akımı Yeniden

Sadece katıldığı etkinlikte değil aynı zamanda sosyal medya hesabından paylaştığı resimlerde de deri şapka kombinini tercih ettiği görülen Lopez, bu sonbaharın modası olan Fransız şapka akımını yeniden başlattı. Özellikle deri parçaları ile şapkasının tamamlayan Lopez, bu tercih ettiği kıyafetler ile elegan, asi ve şık bir görünüm sunuyor. Sanatçının kullandığı farklı deri bereler bu sonbaharın en çok etrcihe dilen stil önerilerinden olacak gibi görünüyor. Birçok marka da bu sonbahar için bere modellerini satışa sundu bile.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu