Televizyon

İzleyici Damat Bayıldı’yı Sevdi

Geçtiğimiz yıl Yemekteyiz yarışmasının da sunuculuğunu yapan ve binlerce kişi tarafından sevilere izlenen Onur Büyüktopcu, yeni sezonda yeni bir format ile ekranlara gelen Damat Bayıldı programını sunmaya başladı. Geçtiğimiz hafta yayına giren ilk bölümü hem dikkatleri hem de izleyicinin kendisini ekranlara çeken yarışma ise sevilen yapımlar arasına girmeye başlayacak gibi görünüyor.

Kaynananların, gelinlerin, damatların bir arada olduğu ayrışma ise ilk bölümünden itibaren kendi izleyici kitlesini kazandı bile. Yarışmanın formatı yayınlanan diğer program formatları ile benzer olsa da tamamen farklı bir konseptte işleniyor. Buna göre 5 gelin ve 5 kaynana ve hiçbir şeyden haberi olmayan bir damadın yer aldığı programda hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

5 Gelin, Kaynana 1 Damat

Yarışmada gelinlerine yemek yapmanın inceliklerini gösteren 5 kaynanadan her biri gelinlere en iyi şekilde nasıl yemek yapılır onu gösteriyor. Gelinlerin de el marifetlerini gösterdiği yemek yapma aşamasında ise damadın hiçbir şeyden haberi olmuyor. Yapılan yemeklerin tadına bakan bir damat ise beğendiği yemeklere puan veriyor. Gün sonunda en beğendiği yemeği yapan gelin ve kaynanan kazanıyor. Eğlenceli olduğu kadar bol kahkaha attırma vaadi ile yayın hayatına başlayan program şimdiden kendini ispatladı. Özellikle ev kadınlarının, gelinlerin ve kaynanaların beğenerek izlediği yapımlar arasında girmeyi başaran yeni program Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile hafta içi her gün saat 16:00’da başlıyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu