Yaşam

İspanya’da Yalnızca Kadınlara Yönelik Otel Hizmete Girdi

Bir süredir konuşulan İspanya’da ki kadınlara yönelik özel olarak açılan otel hizmete girdi. Bu otelin en farklı yanlarından birisi de yalnızca kadınların girebiliyor olması. Doğal olarak otelin tüm hizmetlerinden kadınlar faydalanabiliyor. Böylelikle kadınların kendilerini daha özel hissetmelerine yardımcı olacak yeni bir hizmet olarak tabir edilebilir. Mallorca’da Porto Cristo kasabasında açılışı gerçekleşen dört yıldızlı otel, kadınlar tarafından ilgiyle karşılandı. Son Dona Hotel genel müdürü, bu projeyle ilgili duyuruyu geçen sene yapmıştı. Ardından bu sene de otelin temelleri atılmış oldu.

Kadınlar Girebiliyor!

Son Dona Otel’e yalnızca kadınlar girebiliyor. Otelin temel şartlarından birisi de giriş için yetişkin, eşcinsel ve vegan olma özelliği taşınması. Bu tür otellerin piyasa da artık git gide daha fazla yaygınlaşmaya başladığını belirten Capella, kadınlara yönelik çalışmaların dur dur5ak demeden devam edeceğinin altını çizdi. Müşterilere yönelik yapılan anketlerle ilgili de sonuçlara bakıldığı zaman sadece kadın oteli fikrinin daha çok beğenildiğinin altını çizdi. Daha pek çok hayata geçirilmek istenen projeler söz konusu olsa da çoğu kişinin ilk beğendikleri fikirlerden birisi de kadın oteli olduğunu söyledi. Kadın oteli projesinin büyük bir ilgiyle karşılanması sonucunda hayata geçirme karar almış olduk. Haziran ayında da misafirlerini ağırlamaya başlamyan kadın otelinin büyük bir ilgiyle karşı karşıya kaldığını söylemek mümkün.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu