Haber

İrem Derici Taciz Ettiği İddia Edilen Şüpheli Serbest Kaldı

Ünlü isim İrem Derici, geçtiğimiz günlerde yaşanan bir taciz olayıyla gündemde. Saplantılı bir hayranı tarafından taciz edildiği iddia edilen şarkıcının olayla ilgili olarak suç duyurusunda bulunduğu da ortaya çıkmıştı.

Alınan bilgiye göre olay İrem Derici’nin evinde meydana gelmişti. Saplantılı olduğu iddia edilen hayranının ünlü ismin evine geldiği ve ünlü ismi taciz ettiği öğrenildi. Olayın yalanmasının ardından durumu polise ve avukatına haber verdiği öğrenilen İrem Derici ise şikayetçi oldu.

Şüpheli Adli Kontrol Şartıyla Serbest Kaldı

İrem Derici’nin evine gelerek ünlü ismi taciz ettiği iddia edilen kişinin kısa süre içerisinde yakalandığı öğrenildi. Çiftçilik yaptığı ve bekar olduğu öğrenilen isim, adliyeye sevk edildi. Cinsel taciz suçundan adliyeye sevk edilen şüphelinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı açıklandı.

Şüphelinin adli kontrol gereğince her hafta karakola imza atması gerektiği belirtildi. Bunun yanında bir de adli tedbir kararının uygulandığı açıklandı. Şahsın İrem Derici’nin bulunduğu adrese 50 metreden fazla yaklaşmamasına karar verildi. Şahsın 50 metre yakına yaklaşması durumunda ise 1 haftalık hapis cezasının uygulanacağı açıklandı.

Kararın ardından ünlü ismin avukatı ise duruma tepki gösterdi. Basın açıklamalarında bulunan avukat, durumdan ne kadar rahatsız olduklarını da dile getirmiş oldu.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu