Gündem

İrem Derici Bartın’da Konser Verdi

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden olan İrem Derici, yaz aylarında konser turlarına devam ediyor. Ağustos programı bir hayli dolu olan ünlü sanatçı, dün Bartın Belediyesi tarafından düzenlenen konserde sahne aldı. Sevenlerinin saatler öncesinden konser alanının doldurduğu etkinlikte İrem Derici Bartın’ı adeta salladı. Konser programının dolu olduğunu her fırsatta dile getiren ünlü oyuncunun bir sonraki durağı Bartın’dı. Burada Bartın Belediyesi’nin beşinci kez düzenlemiş olduğu İnkumu Kum Zambağı Festivali’nde sahne alan ünlü isim dinleyici ve hayranlarına neşe ve heyecan dolu anlar yaşattı. Sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı ortamı adeta coşturdu.

Belediye Başkanı ile Resim Çektirdi

Sevenlerinin merakla beklediği bu yıl beşincisinin düzenlendiği festivalde ünlü isi İrem Derici’nin sahne almasını heyecanla bekleyen sevenleri, konserin yapılacağı alanda saatler öncesinden sora oldu. Ünlü sanatçıyı ön sıralardan izlemek isteyen hayranları, ünlü sanatçının alana gelmesi ile sevinç çığlıkları ile sanatçıyı karşıladı. Katılımcılara mutlu, neşeli ve heyecanlı anlar yaşatan İrem Derici, sevilen şarkılarını seslendirirken hayranları da ünlü isme eşlik etti. Binlerce kişinin katıldığı festivalde İrem Derici, Bartınlı hayranlarının sevdiği şarkıları seslendirirken İnkumu sahili de hınca hınç doldu. Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen festivalde ünlü sanatçının yanı sıra yerel isimler de sahneye çıktı. Ayrıca konser bitiminde İrem Derici, Bartın belediye Başkanı tarafında verilen hediyeyi de kabul etti. Sonrasında ise belediye başkanı le birlikte objektiflere poz veren sanatçı alandan ayrıldı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu