Dünya

İngiltere’de sahnede çırılçıplak soyundular

Aralarında ünlü oyuncuların da bulunduğu tiyatro sanatçıları sahneledikleri oyun sırasında çırılçıplak soyundular. Prostat kanserine karşı farkındalık yaratma amaçla yapılan bu gösteri İngiltere’nin en çok izlenen televizyon kanallarından biri olan ITV’de yayınlandı. Prostata kanserine farkındalık yaratma amaçlı bu eylemde meşhur oyuncular Kelvin Fletcher, Ray Wilding ve Jack Fİncham da vardı. Yapılan şov programına katılan ünlülerle birlikte sahneye çıkan diğer erkekler sahnede çırılçıplak kalana dek soyundular.

ANADAN DOĞMA FİLMİ

İngiliz komedi filmi olan Anadan Doğma (The Full Monty) 1997 yılında gösterime girmişti. Filmin komedi türünde olmasına karşın, sosyal ve kültürel sorunlara değiniyordu. Depresyon, eşcinsellik, baba hakları gibi sıkıntılı ve dikkat çekici konuları işleyen film gösterime girdiğinde oldukça dikkat çekmişti. Geçtiğimiz yıl ise bu film sahnelenecek şekliyle tiyatro müzikaline uyarlanmıştı. Böylece sahnelenen oyun halk tarafından beğenilmişti. İngiltere’nin önemli televizyon kanallarından ITV’de sergilenen müzikal ile prostat kanserine farkındalık getirme amacı güdüldü. Sahne ismiyle The Real Full Monty’de filme rol alan ünlü oyuncular Kelvin Fletcher, Ray Wilding ve Jack Fİncham sahnede çırılçıplak kalana dek soyunup diğer oyuncularla birlikte dans ettiler. İngiltere’nin sevilen ve çok izlenen kanallarından ITV’de yapılan şovun prostat kanserine farkındalık yaratmak olması halkın dikkatini çekti. Sahnede son ana kadar, şapkalarıyla cinsel organlarını kapatan oyuncular, danslarının bitimin ardından şapkalarını havaya fırlattılar.

KADINLAR DA SOYUNDU

ITV kanalında yayınlanan ve izleyenleri ekrana kilitleyen şov programında kadınlar da rol aldılar. Aynı gecede erkeklerin ardından sahneye çıkan kadınların şovu da merakla izlendi. Geceye katılan kadınlar arasında ünlü feminist Megan Barton-Hanson da vardı. Kadınlar arasında tanınmış simalar olsa da gözler Megan Barton-Hanson üzerindeydi. Kadınların erkekler kadar ileri gitmedikleri şov programında dansları ise oldukça ilgi çekti. Dans ve ardından yaptıkları striptiz gösterisi ile izleyenleri ekrana kilitleyen kadınlar daha ileri gitmeyip gecenin sonunda iç çamaşırlarıyla şovu tamamladılar.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu