Haber

İkinci Emine Bulut Vakası Yaşandı

Bugün İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde ikinci bir Emine Bulut vakası yaşandı. Tuğba Anlak (30) evinde temizlik yaptığı esnada 6 yaşındaki kızının yanında başından vuruldu. Genç anne ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. 30 yaşındaki anne hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Türkiye henüz Emine Bulut olayını unutmadan benzer vakanın aynısı bugünde yaşandı. Güvenlik kameralarından da gerçekleşen olayın tamamı elde edildi. Hastane önünde açıklama yapan aile, devlet yetkililerinden kendilerine bu konuda yardımcı olmasını istedi.

Arnavutköy’de kendi evinde temizlik yapan 30 yaşındaki Tuğba Anlak, 6 yaşındaki kızının gözleri önünde başından tabancayla vuruldu. Elde edilen bilgilere göre daha önceden Antalya’da yaşayan Anlak, eşinden ayrıldıktan sonra kızıyla beraber İstanbul’un Arnavutköy ilçesine taşındı. Burada birçok işe girip çıkan genç anne daha sonra kendi kafesini açarak hayatını devam ettirdi. İşleri iyi gitmeyen anne, belli bir zaman sonra kafesini satmak mecburiyetinde kaldı.

 

6 yaşındaki kızının önünde vuruldu

Genç anne, kafesini devrettiği Murat Uslu ve arkadaşı Mustafa Ünver’in saldırısına uğradı. Kafeyi alan Uslu, Anlak’ın evine pencereden girerek genç kadını kızının gözleri önünde tabancayla başından vurdu. Daha sonra olay yerindeki paraları da alan Uslu izini kaybettirdi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi ise güvenlik kamerasından her şeyi gördü ve kısa sürede Murat Uslu’yu yakaladı. Uslu emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu