Yaşam

İkinci El Alışverişin En Gözde Parçaları Belli Oldu!

Daha ekonomik olmasından dolayı ikinci el alışverişlere de çok fazla yöneldiğimiz gerçek. İkinci el alışveriş sektöründe de en gözde olma başarısı gösteren parçalar belli oldu. Buna göre alışveriş tutkunlarının ikinci el alışverişlerinde hangi parçalara daha çok rağbet etmiş olduğunu öğrenebileceksiniz. İkinci el alışverişe baktığımız zaman pek çok parçaların en çok talep edilenler arasında kendisine yer bulduğunu görebiliyoruz. Genelde Gucci markası çatısı altında sunulan birçok modeller, ikinci el pazarında büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Üstelik 1999-2000 senesine rastlanan modellerin, şimdilerde ise daha pahalı şekilde satışa sunulmaya başlandığını görebiliyoruz.

Gucci Marmont Bag Favori Listede

Getiğimiz sezon içerisinde piyasaya sunulmuş olan Gucci Marmont Bag, ikinci el alışveriş sırasında en çok tıklanan parçalardan biri olma özelliğine sahip. Kadife ve geniş bir dokudan tutunda yuvarlak ve köşeli formlara kadar uzanan bir ürün yelpazesine sahip olduğu söylenebilir. İkinci el piyasasına göz attığımız zaman ise en çok tıklanan parçalardan birisinin de pembe kadife modelinin olduğu tespit edilmiş oldu,Alışveriş meraklılarının bir diğer fabori parçalarından birisi de Dior Saddle Bag oldu. Tekrardan gündemde yerini alma başarısını gösteren Dior Saddle Bag, ikinci el alışverişin en gözdesinden biri. 1999-2000 sezonunda üretimi yapılmış olan modellerine bakıldığı zaman eski fiyatına oranla şimdilerde  yüzde ikiyüzün üzerine çıkmış oldu.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu