Haber

İki Kadın Motosiklet ile Denize Düştü!

Elektrikli motosiklet ile seyahat etmekte olan 2 kadın Sinop’ta, motosikletin kontrolden çıkmasıyla denize düştü. Motosiklet ile birlikte denize düşen Kübra Okatan (26) ve Naciye Büşra Öztürk’ü (25) çevredekilerin müdahale etmesi kurtardı.

Sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilen 2 kadının sahilde kiraladıkları motosiklet ile gezintiye çıktıkları kayda geçti. İki kadın, gezintiye çıktıkları motosiklet ile denize düştü.  Kaza saat 15.30 civarında Gazi Caddesi yakınlarında bulunan Sinop Limanı’nda gerçekleşti. Olaya müdahale eden çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri geldi. Sağlık kontrolleri yapılan Kübra Okatan ve Naciye Büşra Öztürk’ün durumlarının iyi olduğu bildirildi. İtfaiye ekiplerince çıkartılan motosiklette ise maddi hasar oluştuğu kayda geçti.

Çevredekiler Kurtardı

Çevredekilerin yardımları ile denizden çıkarılan Kübra Okatan ve Naciye Büşra Öztürk’ün korktukları da gözlerden kaçmadı. İtfaiye ekipleri ise denize düşen elektrikli motosikleti yüksek binalara çıkmak için kullandıkları araç ve özel donanımla denizden çıkarmaya başladı.  Elektrikli motosikletin itfaiye ekiplerince çıkartılmasını ise çevre sakinleri merakla izledi. Toplanan kalabalık içerisinde çocukların ve satış yapan seyyar satıcıların da olduğu gözlerden kaçmadı.  Motorun denizden çıkartılması ve iki kadının şok içindeki halleri kameralara yansıdı.  Durumları iyi olan iki kadın Kübra Okatan ve Naciye Büşra Öztürk’ün ise kaza yerinde yapılan sağlık kontrollerinin ardından olay yerinden uzaklaştıkları görüldü.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu