Magazin

Hülya Avşar’ın Kızı Zehra Çilingiroğlu Tatilde!

Tatilini Çeşme’de yapan Zehra Çilingiroğlu kameralara bikinili halleriyle yakalandı. Arkadaşlarıyla birlikte Çeşme’ye gelen Zehra Çilingiroğlu, oldukça eğlenceli zamanlar geçirdiği gözlemlendi. Arkadaşları ile birlikte son derece keyifli haller içerisinde olan Çilingiroğlu’nun bu görüntüleri objektiften kaçmadı. Ağustos ayını dolu dolu geçirme planları içerisinde olan ünlü sanatçının kızı önceki gün Çeşme’de ki bir beact’de olduğu görüldü. Zehra Çilingiroğlu, deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkardı. Havanın sıcaklığından bunaldığından dolayı kendisini de serin suya bıraktı.

Arkadaşlarıyla Görüntülendi!

Çeşme’de ki tatilini arkadaşlarıyla yapmaya kararvermiş olan Zehra Çilingiroğlu’nun keyifli anları net şekilde görüldü. Öyle ki ünlü sanatçının kızı, sürekli olarak objektiflere gülen pozlar veriyordu. Arkadaşları ile birlikte oldukça hoş sohbetler geçiren Zehra Çilingiroğlu’nun neşeli tavırları da kameralardan kaçmadı. Zehra Çilingiroğlu  ile ilgili olarak gözden kaçmayan bazı şeyler de oldu. Onlardan birisi de Zehra Çilingiroğlu’nun oldukça düzgün olan fiziğinin olması dikkat çekti. Günler geçtik sıra daha güzelleşen Zehra Çilingiroğlu’nun fiziği de bir o kadar konuşulmaya başlandı bile.

Bu sıralar rotasını Çeşmede’ki bir beacte geçirmeye karar veren Hülya Avşar’ın biricik kızı  Zehra Çilingiroğlu’nun bir süre daha tatilini burada yapacağını yönünde bilgi alındı. Arkadaşları ile birlikte Çeşme’de tatil yapan  Zehra Çilingiroğlu’nun harika pozları internet dünyasına sızdırıldı.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu