Haber

Hostesleri Gizlice Çeken Kadın Kovuldu

Havayolu çalışanı olduğu öğrenilen Katarzyna Richter, British Airways Havayollarına ait uçakta seyahat ederken hosteslerin gizlice fotoğraflarını çekti. Üstelik çektiği fotoğrafları paylaşırken çalışan hostesleri de küçük düşürücü, aşağılayıcı yorumlarda bulundu.

LOT Polonya Havayolları’nda çalıştığı öğrenilen Richter, yaptığı bu çirkin davranıştan ötürü işinden kovuldu. Çalışan hostesler hakkında akıl almaz yorumlarda bulunan ve ağır hakaretlerde bulunan Richter’a yönelik tepkiler dinmiyor. Birçok kullanıcı Richter’a yönelik aynı seviyede yorumlarda bulundu.

Katarzyna Richter, British Airways’in Londra’dan Polonya’ya giden seferine bilet aldı. Bindiği uçakta daha ilk dakikadan itibaren gözlem yaptığı öğrenilen Richter, çalışan hosteslerin gizlice fotoğraflarını çekmeye başladı. Çektiği görüntüleri kendi sosyal medya hesabında paylaşan Richter, yoğun bir tepkiyle karşılaştı. Tepkilerin yanı sıra Richter, çalışmış olduğu LOT Polonya Havayolları’ndan da kovuldu.

 

“Çürük dişli, şişman”

Sosyal medya hesabına çektiği görüntüleri paylaşan Richter, fotoğrafların altına da çok çirkin ifadeler yazdı. British Airways çalışanlarına şişman, dişleri çürük ve yamuk gibi ithamlarda bulundu. Aynı zamanda çalışanların çok dar üniformalar giydiğini belirterek ortaya iğrenç bir görüntünün çıktığını da söyledi. Bunun yanında Richter, British Airways çalışanlarının vazifelerini tam ve düzgün yapmadıklarını da savundu. Her şeyi eksik ve kabaca yaptıklarını belirten Richter, bu durumun dayanılabilecek gibi olmadığını ifade etti. Richter’ın birçok meslektaşı yaşanılan bu durumu ‘yüz karası’ olarak nitelendirdi.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu