Moda

H&M Yeni Kampanyasını Tanıttı

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de birçok kişi tarafından sevilen bir marka olmayı başaran H&M özellikle son zamanlarda ünlü isimler ile birlikte çektiği reklamlar ile gündemdeydi. Ülkemizde de özellikle ev eşyası modasının önemli temsilcilerinden biri olan marka, stilist Poppy Delevingne ile birlikte oluşturduğu yeni sezon H&M Home dekorasyonunu tanıttı. Markanın 2019-2020 sezonu için ünlü isim ile birlikte gerçekleştirdiği tasarım kampanyası ise birçok kişi tarafından yakından takip ediliyordu. Stil ikonu ve model olan İngiliz oyuncu ile birlikte çıkardığı kampanyayı At Home With Poppy isimi ile görücüye çıkarmaya hazırlanan H&M, kampanya kapsamındaki tüm ürünlerini mağazalar ve internet sitesi üzerinden satışa çıkaracak.

“Evlere Poppy Dokunuşu”

Dünyaca ünlü marka ve İngiliz stil ikonu tarafından hazırlanan yeni kampanya ürünlerinin bu güz başında satışa sunulacağı ifade edildi. Buna göre birçok kişinin yakından takip ettiği ve tasarlanan yeni ev ürünleri arasında yastıktan, mutfak eşyasına, salon deklarasyonundan biblolara kadar geniş bir çerçevede ürün yer alıyor. Renk olarak West Londra dokunuşunu ürünlere yansıtan ünlü İngiliz model ve stil ikonu ürünlerdeki renkleri de kendi tarzı ile birleştirmeyi başarmış. Bu noktada güneş ışığı renklerinden yumuşak pembeye geçişlerin görüldüğü ürünlerde baskın renk ise pudra. Modelin ruh haline uygun rahat, sofistike ve elegant ev ürünleri farklı dokunuşlar ile tüketicilere sunuluyor. Markanın ürünleri ise internet sitesinde ve mağazalarda satışa sunulmuş olacak.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu