Haber

Hırsız Sevgililer Yakalandı

Antalya’da yaklaşık olarak 10 evden ihbar alan polis, ilgili evleri gezerek olay yeri incelemesi yapmıştır. Daha sonra çevredeki güvenlik kameraları izlenmiş ve evlere giren kişilerin hep aynı kişiler olduğu anlaşılmıştır.

Güvenlik kameralarında el ele tutuşmuş bir kadın ve bir erkek göze çarpmıştır. Sevgili olduğu anlaşılan hırsızlar 3 aydır ilçelerde gezerek insanların huzurunu kaçırmışlardır. Daha sonra yapılan bir operasyonda polis tarafından hırsız sevgililer yakalandı. Yakalanan sevgililer kendilerini savunmamış suçlarını itiraf etmişlerdir.

El Ele Hırsızlık

Sevgili olduklarını güvenlik kamerasındaki samimi görüntülerden anlayan polis çifti gelen ihbarlar sayesinde tespit etmiş ve yakalamıştı. Antalya Murat paşa ilçesi ve çevresinde birçok eve giren çift ele ele hırsızlık yaparak insanlara korku salmışlardır.

İki sevgili ve bir arkadaşları girecekleri yerleri önceden tespit edip daha sonra buraya geldikleri tespit edilmiştir. Kargo kıyafetleri giyerek kendilerine kargocu süsü veren çift ve bir arkadaşları evlere girerek değerli gördükleri eşyaları almaya başlamışlardır. Bu yöntemi kullanarak birçok ev ve iş yerini soymuşlardır. Gelen ihbarları değerlendiren polis ekipleri detaylı incelemeler sonucu sevgili ve bir arkadaşlarını tespit etmişlerdir.

Çift yakalandıklarında herhangi bir savunma yapmamıştır. Ancak arkadaşları olayla herhangi bir ilgisinin olmadığını savunmuştur. Çıkarıldıkları mahkemede tutuklanıp cezaevine konulan sevgililer ve bir arkadaşlarından sonra ilçe ve çevresinde rahat bir nefes alınmıştır. Hırsız sevgililer yakalandı haberi hemen yayılınca halk tarafından olumlu tepkiler gelmeye başlamıştır.

İki sevgili ve bir arkadaşlarının çaldıkları eşya ve altınları hep aynı yere götürdüğünden bu yerin de iş birlikçi olduğu düşünülmüştür. Bu yüzden eşyaları ve altınları alan 4. Şahısta gözaltına alınmıştır. Ancak yeterli bir delil olmadığından serbest bırakılmıştır. Cep telefonları gibi cihazları nereye götürdükleri henüz tespit edilememiştir.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu