Dünya

Hırsız maymun hırsızlık yaparken kameralara yakalandı

Hindistan’da yaşanan garip olay insanların dikkatini çekti. Hırsızlık yapması için özel olarak eğitilen bir maymun, para çalmak için girdiği gişenin güvenlik kameralarına yakalandı. Hindistan’da yaşanan bu olay yok artık dedirtecek nitelikteydi. Hindistan’da hırsızlık için özel kişiler tarafından eğitilen maymun, Hindistan kara yolu gişesinin içine girerek toplanan bütün parayı çaldı. Ancak maymunun karayolu gişesinde yer alan kameradan haberi yoktu.

MAYMUNA KAMERA ENGELİ

Eğitilen maymunun hırsızlık yaptığı dakikalar anbean gişede bulunan güvenlik kamerası tarafından dakika dakika kayıt altındaydı. Kamera engeline takılan maymun Hindistan’ın Uttar Pardesh eyaletinde kara yolu gişesinin önünde yer alan araçtan inerek gişenin içine girip tüm parayı çaldı. Hırsız maymun kasada toplanan paraları alıp bir anda gişeden çıktı.

Beyaz bir araba, otomobil giriş ücretini ödemek için gişenin önünde bekledi. Karayolu gişe görevlisi, aracın sürücüsüne makbuz yazmaya çalıştığı esnada arabadan çıkan bir maymunun gişenin camından içeri girdiğini gördü. Şaşkınlığını gizlemeye çalışan görevli, kendisini maymundan korumaya çalıştığı sırada maymun, kasadan hızlı bir şekilde para alıp bir anda gişeden çıktı. Maymunun çıktığı araçtaki sürücü, olayla hiçbir ilgisi bulunmadığını dile getirdi. Görgü tanıklarının anlattığı bilgilere göre olaydan sonra, gişe görevlisinin maymunun peşinden hızlı adımlarla koştuğunu ancak yakalayamadığını belirttiler. Daha öncede bu maymun hırsız olayını yaşadıklarını belirten yetkililer, polise haber verdiklerini dile getirdiler.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu