Haber

Hırsız Kadın İlçe Emniyet Müdür Yardımcısını Bıçakladı

Sabah saatlerinde yaşanan bir hırsızlık olayı, bir polisin yaralanmasıyla son buldu. Hakkari Yüksekova ilçesinde yaşandığı aktarılan olayda, ilçe emniyet müdürü yardımcısının yaralandığı açıklandı. Olayla ilgili olarak detaylarda gün içerisinde ortaya çıktı.

İlk olarak bir evde hırsızlık olduğu yönünde anons geçildi. Hırsızlık olayının anonsunu alan İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih Acar, olay yerine intikal etti ve hırsızı yakalamak istedi. 18 yaşında olduğu öğrenilen genç kız, üzerinde taşıdığı bıçağı çıkararak İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih Acar’ı yaraladı.

Durumun Ağır Olduğu Açıklandı

Beklemediği bir anda bıçaklı saldırıya uğrayan İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih Acar’ın korumalarına da saldırdığı öğrenilen hırsız kızın, kısa süre içerisinde etkisiz hale getirildiği de açıklandı. Saldırı sonrasında karnından bıçaklandığı öğrenilen İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih Acar için hemen sağlık ekiplerine haber verildi.

Zaman kaybetmeden olay yerine gelen sağlık ekipleri ise ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. İlk müdahalenin ardından İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı hemen hastaneye kaldırıldı. Yüksekova Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı’nın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Bıçağın karnına isabet ettiği öğrenilen İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı’nın dalağının zarar gördüğü ve şu an için yoğun bakım ünitesi içerisinde tedavisine devam edildiği açıklandı. Bunun yanında saldırıyı gerçekleştiren kadın ise gözaltına alındı.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu