Magazin

Hazal Kaya’dan Korumacı Yaklaşım

Son zamanlarda televizyon ekranlarında görünmeyen ve Fox’da yer alan dizisi için yeni sezon çekimlerine devam eden Hazal Kaya, bir yoruma yaptığı çıkış ile gündeme geldi. Kendisi gibi ünlü olan bir oyuncunun sosyal medyada yersiz eleştirilmesi sebebi ile kızan Hazal Kaya, ünlü ismi korumaya aldı. Özellikle ünlüleri hedef alan sosyal medyada yersiz ve hakaret derecesine ulaşan yorumlar birçok ünlünün sorunu olarak yer alıyor.

Korumacı tavrı ile gündeme gelen Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Tuğba Büyüküstün’e Twitter’da yapılan bir yorumun ardından tepkisini belli etti. Bir haber sitesi tarafından yapılan Tuğba Büyüküsütün’ün parayı nereden bulduğu konusundaki bir habere tepkisini ortaya Koyan Hazal Kaya, ünlü oyuncunun arkasında durdu. Habere göre Tuğba Büyüküstün Paris’ten ev satın alması ile gündeme gelmiş ve bu ev için de 7 milyon TL ödemiş olduğu konuşulmaktaydı.

“Nasıl Böyle Bir Haber Yaparsınız”

Bu habere karşı tepkisini şiddetli bir şekilde ortaya koyan Hazal Kaya, Tuğba Büyüküstün’ün bu parayı nerden bulduğuna ilişkin habere şu yorumları yaptı. Hazal Kaya, bir haber sitesinin böyle bir haberi nasıl yaptığını, bunun düpedüz terbiyesizlik olduğunu ileri sürdü.

Ayrıca erkeklerin araba alında yeni oyuncağı olarak bahseden haber medyasının kadınların ev almasında ise neden böyle bir başlık seçtiklerini hayırdır sözü ile ifade etti. Ayrıca haberi yapanlara dili ve üslubu korumaya davet eden oyuncu işin aslını bilmiyorsanız öğrenin sözlerinde bulundu.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu