Magazin

Güzel Oyuncu Gönlünü Dj Maga’ya Kaptırdı

Şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu eşi Beren Saat’in evlilikleri bir süredir sallantıda. Üzerlerinden kara bulutlar bir türlü eksik olmayan çift yaşadıkları krizi bir türlü çözemedi. Yine bir süre önce haklarında ayrılık haberleri çıkmıştı fakat çift bu haberi yalanlamıştı. Ancak son günlerde yine ayrılık haberleriyle gündeme gelen çift bu sefer boşanıyorlar mı yoksa kriz çözülüyor mu henüz beli değil.

Bu yaz birlikte tatile çıkmayan ve daha az görüşmeye başlayan çiftin yaşadıkları kriz acaba yasak aşk mı? Bir süre önce ayrı bir eve çıkan Beren Saat’in eşini aldattığı iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde, gece bir mekanda arkadan çekilen ve yanında bir erkeğin bulunduğu ve bu fotoğraftaki kadının Beren Saat olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyayı sallamıştı.

Söylentilere göre güzel oyuncu,  Fransız dj Maga ile yakınlaştı ve yeni bir aşka başladı.  Sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeye başlayan Beren Saat ve dj Maga’nın arasında bir aşk var mı yok mu kesin olarak bilinmiyor. Geceleri dışarı çıkmayı pek tercih etmeyen güzel oyucu 7 Ağustosta Tepebaşı’ndaki bir mekanda dj Maga’yı dinlemeye gitti.

Eşini Dinlemek Yerine Sevgilisini Dinlemeye Gitti

14 Ağustosta Çeşme’de 18 Ağustosta Bodrum’da konserleri olan eşi Kenan Doğulu’yu dinlemeye gitmeyen Beren Saat, 9 Ağustosta Çeşme’de bir mekanda sevgilisi olduğu iddia edilen dj Maga’yı en önde dinledi.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu